2019 ‘un bu son gününde Çanakkale Yerel Liglerinde mücadele eden takımlarımızın puan durumları, oyuncu istatistikleri ve genel performanslarını değerlendiriyoruz.

Sezonu bitiren BASK U18 takımımız ile başlayalım. BASK U18 takımımız 6 takımdan oluşan Yerel Ligde çift devre 10 maç oynadı ve 7 galibiyet aldı. Takımımız topladığı 17 puan ile sezonu tamamladı. Performanslarından dolayı BASK U18 takımımızı tebrik ediyoruz.

BASK U18 Puan Durumu

BASK U18 Oyuncu İstatistikleri

U16 Yerel Ligde BASK olarak iki takım ile mücadele veriyoruz. A grubunda yer alan BASK U16A takımımız son olarak Gelibolu deplasmanından da galibiyetle ayrılarak Normal sezonu 8 maçta 8 galibiyet alarak grup lideri olarak tamamladı. BASK U16A Final grubunda B grubundan gelen 3 takım ile çift devre oynanacak maçlara hazırlanıyor. BASK U16 takımımızı kutluyor Final Grubu maçlarında başarılar diliyoruz.

BASK U16A Normal Sezon Puan Durumu

BASK U16A Normal Sezon Oyuncu İstatistikleri

BASK U16A Final Grubu Başlangıç Puan Durumu

Yerel Lig B Grubunda mücadele eden BASK U16B takımımız şanssız geçen grup maçları sonunda grubunu 4. sırada tamamlayarak maçlarını bitirdi. BASK U16B takımımız mücadelelerinden dolayı kutluyoruz.

BASK U16B Puan Durumu

BASK U16B Oyuncu İstatistikleri

Çanakkale Basketbol U14 Ligi B Grubunda yer alan BASK U14 takımımız oynadığı 8 maçtan 7 sini kazanarak Normal sezon maçlarını 2. sırada tamamladı ve final Grubunda mücadele etmeye hak kazandı. A grubundan gelecek 3 takım ile çift devre oynanacak maçlar sonunda U14 Şampiyonu belli olacak. Takımızı Final grubuna yükseldikleri için kutluyor başarılar diliyoruz.

BASK U14 Normal Sezon Puan Durumu

BASK U14 Normal Sezon Oyuncu İstatistikleri

BASK U14 Final Grubu Başlangıç Puan Durumu